Przejdź do treści

Objawami sensytyzacji jest bardzo często ból, który wędruje po całym ciele. Palnik 10KW jest dobrym krokiem i sądzę że właśnie w stronę możliwie najniższej mocy palników powinni pójść producenci , bo sądzę że jednak największym klientem są klienci indywidualny i zapewne tam idzie najwięcej kotłów i palników Desensytyzacja może odbywać się przez dwa lub jeden kanał. Z drugiej strony mamy możliwość zmniejszenia zawartości szklanki — poprzez naprawę, lepsze zrozumienie, zmianę lub eliminację składników napełniających szklankę. Jeśli możemy w jakiś sposób zmienić percepcję w danej części ciała może się to okazać pomocne w walce z bólem.

Więcej szczegółów Palnik do cięcia podwodnego BR jest specjalnie zaprojektowany dla nurków.

Bol palnika

Ergonomiczny kształt palnika powoduje podwyższenie komfortu pracy nurka, chroniąc przed zmęczeniem objawiającym się charakterystycznym bólem w przedramieniu. Wykonany jest z odpornego na uderzenia i korozję materiału. Wszystkie części metalowe wykonane są z mosiądzu.

Bol palnika

Elastyczny i nieprzewodzący prądu łącznik pomiędzy zaworem kontroli przepływu tlenu a główką palnika, stanowi główną oś Bol palnika. BR jest całkowicie bezpiecznym palnikiem z unikalną, opatentowaną końcówką.

Bol palnika

Wszystkie zakrętki są gwintowane. Solidny mosiężny restryktor tlenowy znajdujący się w palniku zapobiega niekontrolowanemu wypływowi tlenu z palnika.

Bol palnika

Duża nakrętka do zaciskania lancy umożliwia odkręcanie nawet w grubych rękawicach, a duże gwinty na nakrętce, zapobiegają ewentualnym problemom w zakręcaniu, spowodowanym dostaniem się zabrudzeń oraz umożliwia szybką wymianę lancy przez zakręcenie i odkręcenie. Wszystkie części zamienne są dostępne i można je nabyć osobno.

Bol palnika