adamiak

Piotr Adamiak- Nasz patron i dobry duch. Dyrektor ośrodka w Łodzi i Ozorkowie, mgr resocjalizacji i profilaktyki społecznej UW, stażysta Laboratorium Psychoedukacji w latach 1990-1993, specjalista terapii uzależnień, superwizor Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii, trener PFST- w ramach certyfikacyjnego szkolenia dla specjalistów i instruktorów terapii uzależnień, w latach 2009-2012 wykładowca Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Łodzi. Dzięki jego wsparciu cała idea mogła ruszyć!

 

 

fijalkowski

Wojciech Fijałkowski, wiceprzewodniczący zarządu głównego MONAR

Kierownik i Lider Ośrodka MONAR w miejscowości Gracze. Certyfikowany specjalista terapii uzależnień,  maratończyk, zdobywca korony maratonów polskich. Alpinista  zdobywca Mount Blanc.

 

 

 

piotr_kedzia-300x300Piotr Kędzia lekkoatleta uczestnik Igrzysk Olimpijskich (2004, 2008)

Syn ziemi łódzkiej, człowiek o żelaznych płucach, dwukrotny olimpijczyk (Ateny, Pekin), wielokrotny medalista mistrzostw Polski, Europy i świata, założyciel Olimpijskiej Akademii Biegania. Piotrek patronuje naszej imprezie ponieważ, jak sam mówi: „jedyną rzeczą od której warto się uzależnić to bieganie”. Jego kontakt ze społecznością monarowską zainspirował wiele osób do pracy nad sobą. Bieganie to dla niego nie tylko sposób na życie, ale także i swego rodzaju filozofia. Przebieranie nogami i pompowanie powietrza do płuc traktuje on jako doskonały sposób wyrażenia własnej osobowości i zarazem najlepszy egzamin ludzkiego charakteru.

 

 

 

Untitled-1